Facebook

Warto zobaczyć

Zapraszamy do Łodzi

Zapraszamy do Łodzi – tętniącego życiem Centrum Dialogu Czterech Kultur: polskiej, niemieckiej, rosyjskiej i żydowskiej.

więcej »

OFF Piotrkowska

Usytuowana tuż przy ul. Piotrkowska pomiędzy numerami 138-140. Dawne mury fabryki mają stać się miejscem rozwoju kultury, sztuki i kreatywnego biznesu. Ta lokalizacja ma pomóc w rozwoju kreatywnej działalności, a kreatywna działalność zapewnić aktywizację miejsca.

więcej »

Śladem łódzkich murali

Podstawową ideą projektu Galeria Urban Forms jest stworzenie stałej ekspozycji sztuki ulicznej w publicznej przestrzeni ścisłego centrum Łodzi. Źródło: http://www.urbanforms.org/projects/pl/

więcej »

Zielona Łódź

Zapraszamy do zapoznania się z zielonym obliczem Łodzi.

więcej »

Łódź przyjazna dzieciom

W Łodzi znajduje się mnóstwo atrakcji kulturalno-edukacyjnych przygotowanych przez miejskie instytucje i prywatne firmy z myślą o najmłodszych. http://www.turystyczna.lodz.pl/page/34,Lodz-dla-dzieci.html

więcej »

Rozmaitość smaków w Łodzi

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty dań, jakie proponują restauracje w Łodzi. Spacer po mieście może mieć wiele smaków!

więcej »

Manufaktura

Największe Centrum handlowo-kulturalne w Polsce!

więcej »

ms²

Muzeum Sztuki w Łodzi - wyjątkowy na skalę światową zbiór dzieł sztuki współczesnej!

więcej »

W wolnej chwili...

Ulica Piotrkowska może być źródłem nieograniczonej rozrywki. Począwszy od pubów, przez kluby, dyskoteki, skończywszy na galeriach, kinach i kawiarniach. Na Pietrynie nie ma miejsca na nudę!

więcej »