Facebook

Galeria wnętrz

Rezerwacja

Rezerwacje telefoniczne:
12/633-80-80

(codziennie w godz. 8-20)
Rezerwacja mailowa

Oferty specjalne

10% zniżki dla powracających gości!

Najnowsza promocja dla naszych Gości: dla tych, którzy zdecydują się ponownie odwiedzić Kraków i wybiorą nasz obiekt po raz kolejny - oferujemy 10% zniżki! wystarczy dokonać rezerwacji bezpośrednio u nas - osobiście, mailowo lub telefonicznie - i wspomnieć, że już było się naszym gościem. Zapraszamy(...)

więcej »

Sala restauracyjno -konferencyjna

Już od 22.10.2012 istnieje możliwość wynajęcia sali restauracyjno-konferencyjnej w promocyjnych cenach. Nasza klimatyzowana sala wyposażona jest w bardzo wygodne krzesła i stoliki. Sala może pomieścić do 32 osób w zależności od układu. Jest to idealne miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego,(...)

więcej »

Dla każdego Gościa 15% rabatu do Parku Wodnego!!!

Każdy klient, który odwiedzi Aparthotel Liv'Inn, otrzyma od nas karnet uprawniający do 15% zniżki na wszystkie atrakcje Parku Wodnego w Krakowie. Jest to największy, kryty Aquapark w Polsce i jeden z największych obiektów tego typu w Europie! * największa powierzchnia basenów kryt(...)

więcej »

Zapraszamy do naszej nowej restauracji!

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem października otworzyliśmy dla Państwa naszą nową restaurację, do której zapraszamy na pyszne i bogate śniadania w formie bufetu, które z pewnością staną się świetnym początkiem każdego dnia Państwa pobytu w Krakowie.     (...)

więcej »

Zniżki w Lunch Barze DALI

Oferujemy zniżkę 14% w Lunch Barze Dali na pobliskiej ulicy Cieszyńskiej.  LUNCH BAR - CAFE to miejsce na poranną kawę, spotkania z przyjaciółmi, przerwę w pracy na lekki i smaczny posiłek w eleganckim i komfortowym wnętrzu. DALI CLUB zaprasza na koktajle alkoholowe i bezalkohol(...)

więcej »

12345